0

Producenci

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
 • Meblomax

  Firma Meblomax powstała w 1989 roku. Zajmujemy się produkcją mebli skrzyniowych w naturalnej okleinie dębowej.

  Nasze meble cechuje ciekawe wzornictwo oraz atrakcyjna cena. Dokładamy wszelkich starań, aby meble spełniały Państwa oczekiwania. Nasze komody, witryny oraz stoły i stoliki  można znaleźć w wielu domach i mieszkaniach nie tylko w Polsce ale i w całej Europie. Docieramy do szerokiego grona klientów, gdyż w naszej ofercie znajdą Państwo zarówno meble nowoczesne jak i klasyczne, wykonanie z wysokiej jakości materiałów.

  Naszym priorytetem jest Państwa wieloletnie zadowolenie z użytkowania naszych mebli.

 • Meblomax.net

  Specjalnością naszej firmy jest produkcja mebli wykończonych naturalną okleiną z udziałem elementów z litego drewna.
  Oferujemy Państwu meble pokojowe oraz sypialniane, jako ich producent gwarantując najwyższą jakość wykonania, oraz zastosowanie wyłącznie starannie wyselekcjonowanych materiałów.

  Proponowane przez nas ekskluzywne meble dębowe wykonane zostały w oparciu o nowoczesne, acz niepozbawione tradycyjnej nuty projekty, opracowane przez doświadczonych i cenionych designerów.
  Jako producent przykładamy dużą wagę do precyzji wykonania, jaką chcemy by odznaczały się nasze meble.

  Bez względu na to, czy zamówicie Państwo meble do salonu, czy dowolny inny element z naszej szerokiej oferty – z pewnością docenicie jakość, jaką odznaczał się będzie zamówiony produkt w każdym, najdrobniejszym nawet detalu. Oferowane przez nas meble  dostępne są w kilku bardzo atrakcyjnych kolekcjach różniących się od siebie charakterem i stylistyką. Każdy z pewnością odnajdzie tu propozycję, która idealnie wkomponuje się w urządzane przez niego wnętrze.

 • Mikołajczyk

  Fabryka Mebli Mikołajczyk Sp. z o.o. to wiodący producent mebli w Polsce. W swojej działalności firma łączy pasję z biznesem, dlatego jej produkty są jedyne w swoim rodzaju. Zapewniamy najwyższą jakość nie tylko samego produktu ale również obsługi klienta jak i montażu mebli. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, ale również inwestujemy w kapitał ludzki oraz młodą kadrę ambitnych i zdolnych pracowników, którzy pod okiem bardziej doświadczonych kolegów zdobywają umiejętności pozwalające kontynuować misję firmy.

Kontakt ze sklepem

W razie pytań prosimy o kontakt lub skorzystanie z formularzu kontaktowego.