0

Producenci

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
 • Baj
  Baj

  ZPHU "Baj" jest firmą z tradycjami, powstałą w 1989 roku, produkującą meble z surowców naturalnych: drewna i forniru.

  Dynamiczny rozwój możliwy był dzięki wysokiej jakości produktom oferowanym przez "Meble Baj". Dobre kontakty z sieciami sklepów z branży meblarskiej umocniły naszą pozycje na rynku. Nasze osiągnięcia mają dla nas o tyle znaczenie, o ile w pełni satysfakcjonują klientów. Profesjonalna obsługa, fachowe doradztwo i miła atmosfera w naszej firmie, czynią z nas niezastąpionego partnera w tej branży. Meble firmy "Baj" to oryginalne wzornictwo, ciekawa kolorystyka i szeroki asortyment pozwalający estetycznie i funkcjonalnie wyposażyć każde wnętrze domu.

 • Bogatti

  Fabryka mebli Bogatti jest rodzinną, dynamicznie rozwijającą się firmą z polskim kapitałem o ugruntowanej pozycji w branży. Od początku powstania naszej firmy stawiamy na oryginalne wzornictwo i wysoką jakości wykonania. W procesie produkcji naszych mebli starannie wybieramy najlepsze gatunki drewna oraz naturalne okleiny. Wstępnie obrabiamy materiał wykorzystując zaawansowane technologie, jednak wiemy, że w produkcji mebli z naturalnych surowców niezastąpiona jest praca ludzi. Stolarskie rzemiosło nie jest w naszej firmie pustym sloganem. Wiedza, doświadczenie i umiejętności naszych pracowników są podstawą, na której budujemy zaufanie do marki Bogatti.

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo wzornictwo klasyczne jak i nowoczesne. Tworzymy unikatowe meble do jadalni i salonów oraz sypialni.

 • Boryszew
  Brak opisu
Kontakt ze sklepem

W razie pytań prosimy o kontakt lub skorzystanie z formularzu kontaktowego.