0

Producenci

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
 • Bogatti

  Fabryka mebli Bogatti jest rodzinną, dynamicznie rozwijającą się firmą z polskim kapitałem o ugruntowanej pozycji w branży. Od początku powstania naszej firmy stawiamy na oryginalne wzornictwo i wysoką jakości wykonania. W procesie produkcji naszych mebli starannie wybieramy najlepsze gatunki drewna oraz naturalne okleiny. Wstępnie obrabiamy materiał wykorzystując zaawansowane technologie, jednak wiemy, że w produkcji mebli z naturalnych surowców niezastąpiona jest praca ludzi. Stolarskie rzemiosło nie jest w naszej firmie pustym sloganem. Wiedza, doświadczenie i umiejętności naszych pracowników są podstawą, na której budujemy zaufanie do marki Bogatti.

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo wzornictwo klasyczne jak i nowoczesne. Tworzymy unikatowe meble do jadalni i salonów oraz sypialni.

 • Cadabra

  W swojej ofercie posiadamy krzesła, stoły oraz meble pokojowe i sypialniane.

  Nasze meble produkowane są na bazie drewna litego oraz naturalnych oklein przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta, dlatego staramy się by jakość wykonania oraz trwałość materiałów użytych do produkcji była na najwyższym poziomie.

  Podsumowując, w naszej ofercie znajdą Państwo produkty, które zaspokoją wyszukane wymagania klientów w zakresie nowoczesnego wzornictwa, dobrej jakości materiałów i starannego wykończenia.

 • Janpol

  Aby spełniać swoje marzenia, potrzeba dużej dawki energii. Jej źródło tkwi w dobrym śnie. Śniąc przesypiamy prawie 1/3 naszego życia, co oznacza, że w trakcie 75 lat na sen przeznaczymy około dwustu tysięcy godzin. Żeby nie był to czas zmarnowany, warto przeznaczyć go na ładowanie akumulatorów.

  Chcemy towarzyszyć Wam w realizacji pasji, dlatego dbamy o to, by materace, które produkujemy, zapewniały jak najlepszą jakość snu. Dzięki ponad 25 - letniemu doświadczeniu możemy zagwarantować, że z nami dobrze się wyśpisz, a tym samym nie zabraknie Ci pozytywnej energii do podejmowania kolejnych wyzwań i spełniania marzeń.

  Wysokie standardy jakości, duży wybór wzornictwa, ergonomia zastosowania oraz doskonały serwis i fachowe doradztwo pozwalają nam dostarczać Wam rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.

  Wybór materaca Fabryki Materacy JANPOL pozwala na efektywny i komfortowy wypoczynek.       

  Z nami budzisz się z uśmiechem :)

 • Meblomax

  Firma Meblomax powstała w 1989 roku. Zajmujemy się produkcją mebli skrzyniowych w naturalnej okleinie dębowej.

  Nasze meble cechuje ciekawe wzornictwo oraz atrakcyjna cena. Dokładamy wszelkich starań, aby meble spełniały Państwa oczekiwania. Nasze komody, witryny oraz stoły i stoliki  można znaleźć w wielu domach i mieszkaniach nie tylko w Polsce ale i w całej Europie. Docieramy do szerokiego grona klientów, gdyż w naszej ofercie znajdą Państwo zarówno meble nowoczesne jak i klasyczne, wykonanie z wysokiej jakości materiałów.

  Naszym priorytetem jest Państwa wieloletnie zadowolenie z użytkowania naszych mebli.

 • Mikołajczyk

  Fabryka Mebli Mikołajczyk Sp. z o.o. to wiodący producent mebli w Polsce. W swojej działalności firma łączy pasję z biznesem, dlatego jej produkty są jedyne w swoim rodzaju. Zapewniamy najwyższą jakość nie tylko samego produktu ale również obsługi klienta jak i montażu mebli. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, ale również inwestujemy w kapitał ludzki oraz młodą kadrę ambitnych i zdolnych pracowników, którzy pod okiem bardziej doświadczonych kolegów zdobywają umiejętności pozwalające kontynuować misję firmy.

 • Paged

  Paged Meble to marka, której tradycje meblarskie sięgają 1881 roku. Jesteśmy jednym z wiodących producentów mebli w Europie i jednym z nielicznych na świecie, wytwarzającym meble gięte.

  Przemyślany projekt, starannie wyselekcjonowany surowiec w połączeniu z zapleczem produkcyjnym i kompetencjami naszych ekspertów sprawiają, że nasze meble stanowią w branży synonim jakości. Najistotniejsza bowiem jest dla nas satysfakcja użytkowników, zarówno w obszarze ergonomii, designu, jak również eksploatacji. Nasze wzory rejestrujemy w Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej, natomiast odpowiedzialność związana z pozyskaniem surowca wyrażona została prestiżowym certyfikatem FSC (Forest Stewardship Council), popieranym przez główne organizacje ekologiczne na świecie.

 • Rad-Stol

  Fabryka Mebli RADSTOL to przedsiębiorstwo z dwudziestoletnią tradycją w produkcji mebli. Nasza firma to jeden z prężnie rozwijających się producentów mebli do salonu jadalni czy sypialni, które charakteryzują się klasyczną stylistyką oraz bardzo wysoką jakością wykonania. Idealnie dobrana forma oraz solidność wykonania to podstawowe atuty produkowanych przez nas mebli. Sprawdzone metody rzemiosła stolarskiego w połączeniu z nowoczesną technologią, pozwalają na wyprodukowanie mebli, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Kontakt ze sklepem

W razie pytań prosimy o kontakt lub skorzystanie z formularzu kontaktowego.