Meble na zamówienie

Meble na zamówienie

Oferowane przez nas meble to nie tylko produkty wystawione w sklepie. Gwarantujemy opiekę nad Klientem od chwili przedstawienia projektu przez doradztwo techniczne aż do momentu wyprodukowania "gotowego towaru". Dla naszych Klientów przygotowujemy specjalne meble na zamówienie. Wykonujemy je z wysokiej jakości drewna dębowego i forniru, pozyskanego z drzew krajowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo artykuły, wykończone emaliami kryjącymi, poczynając od głębokich matów po lakiery w wysokim połysku.

Proponujemy również meble z naszych sklepowych kolekcji jak Koba, Madera, Cool Mix i Kubik, które możemy wykonać na specjalne zamówienie, zgodnie z indywidualnym projektem. Zmiany, jakie możemy wprowadzić na życzenie Klienta dotyczą wymiarów, konstrukcji oraz kolorystyki. Również w tym przypadku służymy pomocą w zakresie konstrukcji i technologii wykonania. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów proponowanych przez nas aranżacji wnętrz z kolekcji Koba, Madera, Cool Mix i Kubik.

 

Zapraszamy do zapoznania z ofertą kolekcji mebli dla których możliwe jest wykonanie brył na indywidualne zamówieni klienta:

 

 

 

 
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe